Estetická chirurgie

Vyhlazování vrásek

02.06.2013 kategorie: Estetická chirurgie

Vrásky jsou neodmyslitelně spojovány s procesem stárnutí. Je tudíž snahou všech, kteří se zabývají kosmetickou chirurgií, využívat všechny možné prostředky k jejich odstranění, nebo alespoň zlepšení.

číst dále...

21 komentářů

Plastická operace nosu

08.02.2012 kategorie: Estetická chirurgie

Informace o operacích nosu nám poskytl MUDr. David Tomášek, Centrum estetické a plastické chirurgie, Antala Staška 80, Praha 4 - Krč.

číst dále...

4 komentářů

Chystáte se na plastickou operaci ? Nezapomeňte na Wobenzym !

14.10.2011 kategorie: Estetická chirurgie

Modřiny v tkáni operované oblasti, rozsáhlý či dlouhodobě trvající otok a raná infekce patří mezi hlavní nežádoucí komplikace, které mohou závažně ovlivnit délku pracovní neschopnosti, cenu léčby i konečný výsledek ve všech chirurgických oborech.

číst dále...

4 komentářů

Hojení po plastických operacích

10.10.2011 kategorie: Estetická chirurgie

V čem jsou plastické operace jiné než ostatní operace? Zatímco k chirurgovi, gynekologovi, urologovi, ortopédovi a k dalším lékařským odbornostem přichází pacient se zdravotním problémem a operace ho má tohoto problému zbavit, plastického chirurga navštěvuje v podstatě zdravý člověk. Přeje si jen vypadat lépe, jde tedy především o kosmetický efekt. Proto je také - vedle nároku na zručnost plastického chirurga - ještě větší důraz než u ostatních operací kladen i na rychlý a bezproblémový průběh hojení pooperační rány.

číst dále...

4 komentářů

Laser v kosmetice

22.11.2010 kategorie: Estetická chirurgie

Laser je  vysoce organizovaný paprsek - proud fotonů, který má tři základní vlastnosti. V první řadě tyto fotony mají pouze jednu barvu, laserový paprsek je tedy monochromatický. Víte, které světlo je vůbec "nejšpinavější"? Denní - bílé světlo. Fotony tvořící denní světlo totiž kmitají ve všech vlnových délkách, ale ve výsledném efektu se tyto délky navzájem vykrátí. Naopak laser má jen jednu barvu, tedy vlnovou délku. Navíc fotony laserového paprsku kmitají pouze v jedné rovině - tomu se říká polarizace. Třetí vlastností laserového paprsku je koherence - to znamená, že fotony laserového paprsku, kmitají nejen ve stejné rovině, ale také ve stejné křivce.- O to je působení laserového paprsku intenzivnější.

číst dále...

5 komentářů

Jak probíhá tumescentní liposukce

10.07.2009 kategorie: Estetická chirurgie

Jak už to tak bývá, málokdo z nás je na 100% spokojený se svým tělem. Nejčastěji si stěžujeme, že nám příroda měla přidat nebo naopak ubrat na úplně jiných místech než tak učinila. Proto mnoho lidí podstupuje různé zákroky z oblasti estetické chirurgie.

číst dále...

5 komentářů

Botulotoxin

03.11.2008 kategorie: Estetická chirurgie

MUDr. Pavel Krejzlík z Brna, soudní znalec v oboru ústní, čelistní a obličejové chirurgie, laserové chirurgie a kosmetologie, ředitel společnosti Evropského centra zdraví a krásy, externí spolupracovník kliniky Bodyestet a Sanofyto má v aplikaci botulotoxinu mnohaleté  zkušenosti. Z nemalého výčtu jeho pracovního vytížení a praxe je jeho erudovanost zřejmá. Proto jsme informace o využití botulotoxinu pro krásu a také na omezení pocení získali na správném místě.

číst dále...

9 komentářů

Plastika prsou

29.10.2008 kategorie: Estetická chirurgie

V posledních letech je stále více žen ochotno podstoupit operaci prsou pro své zkrášlení a zvýšení sebevědomí. Přestává to být výsadou movitých, mnohé z nás si prostě na tuto operaci ušetří. Počet klinik nabízejících tuto službu se zvyšuje geometrickou řadou, pro media je to vděčné téma.

číst dále...

11 komentářů

Liposukce

10.10.2008 kategorie: Estetická chirurgie

Jako každá žena jistě toužíte po pevné postavě s ladnými křivkami. Cvičíte, držíte dietu, a přesto se vám nedaří vytvarovat postavu v požadovaných lokalitách, především na bříšku, stehnech a hýždích? Nevěště hlavu: řešení existuje v podobě dosti populární lékařské metody, kterou je liposukce.

číst dále...

10 komentářů